Biz Kimiz

Türkiye’nin yerli biyopsi iğne üreticisi

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyada tanınan bir marka, insan sağlığını her şeyin önünde tutan bir kurum.

Biyopsi İğneleri için Güvenilir Adres ve Lider Firma

Matek Medikal, uzun yıllar boyunca biriktirdiği tecrübesini, ürüne dönüştürmek amacıyla, biyopsi iğneleri üretimine bir TÜBİTAK projesi olarak başladı.

Oluşturduğu teknoloji ve alt yapı ile, farklı medikal alanlarda kullanılabilen çeşitli biyopsi iğneleri üretebilmenin araştırma ve geliştirme çalışmalarını bir program dahilinde tamamlayan Matek, biyopsi iğneleri üretimine 2003 yılında başlamış olup, her geçen gün ürün sayısını arttırmaktadır.

Matek kalite sistemi ISO 9001 ve ISO 13485 kalite belgelerine, tüm ürünler ise CE belgesine sahiptir.

Matek, Medikal – Biyopsi İğneleri

MATEK MİSYON

Türkiye’de ve dünyada tanınan bir marka, insan sağlığını her şeyin önünde tutan bir kurum.

“Biyopsi iğnesinde öncü firma”

Biyopsi iğnesi alnında güvenilir bir adres, Türkiye’de ve dünyada tanınan bir marka, sağlıklı bir yaşam için sloganıyla üretken, şeffaf, disiplinli, çalışkan, insan sağlığını her şeyin önünde tutan bir kurum.

MATEK VİZYON

“Yüksek donanımlı, sürekli gelişen yeni nesil firma”

Değişmeye ve gelişmeye açık, sürekli kendini yenileyen, insan sağlığına duyarlı, ürettiklerini Türkiye’ye olduğu kadar dünyanın dört bir köşesine ulaştırmak için çalışmalarında hız kesmeyen, uluslararası standartlara önem veren, ürettiklerinin yanı sıra personelinin eğitimli, donanımlı bir yapıya sahip olmasını sağlayan ve alanında lider bir marka olmak için standartlarını hep yüksek tutan bir kurum.